یکم از هر چی !   

وقتی ییهو کلی اتفاق ِخوب و عجیب و سخت و ... همزمان میشن آدم گه گیجه میگیره  چیکار کنه ! الان هم خوشحالم، مرددم، ناراحتم، گیج میزنم، مطمئنم ! همه این احساس ها رو با هم جمع کنی میشه من (خوب دفعه اولم هم نیست !)

- آخه دوشنبه (١٧ خرداد) یه اتفاقی افتاد که خیلی ممکنه توابع و اثرات مختلفی داشته باشه. هیچی نمیگم تا معلوم شه کدومش درسته که فعلا بین علما(من و علی ) به شدت اختلاف نظر وجود داره !

کارن ِ ما دیروز آخرین امتحانشو و داد و مهندس شد ! الان اونقدر خوشحالم هرکی هرچی ازم بخواد قبول می کنم ! (هر چی!!) فرصت و از دست ندین !

تعطیلات با بچه ها رفتیم دوباره جنگل ابر، دوست داشتم، بازم سبزی و سکوت و آسمون ِ سفید از ستاره شب. نشستن تا طلوع آفتاب کنار آتیش. صدای برگها که باد آروم آروم از بینشون رد میشه. تازه شدم. دوتا هم دوست جدید پیدا کردم که دیگه همه چی رو تکمیل کرد! شنبه ساعت 3.30 رسیدم خونه . تا دوش گرفتم و اینا شد 5. یه چرت کوتاه و رفتم شرکت ولی اونقدر از انرژی لبریز بودم که کل یکشنبه سرحال اینور اونور میرفتم ! (عکس هاشو بعدا میزارم)

دارم خودمو واسه دماوند آماده می کنم. 3شنبه رفتم یه سری وسایل هم خریدم و فقط مونده آمادگی بدنی که خودمو به گروه برسونم.

من همیشه علیرضا و قبول داشتم ولی اینبار دیگه بهش ایمان آوردم! همیشه همه حرفها و استدلالاتش درست از آب در میاد. گفت صبر کن میشه و شد. زودتر از اونی که من فکرشو می کردم. ولی حالا موندم که چی ؟! اصلا یعنی که چی ؟ چی میخواستم ؟ الان چی دارم؟! به چی و کجا میخوام برسم ؟! اصلا میرسم ؟! یا میخوام که برسم؟ چیزی که معلومه من همون آدمم با همون اخلاق و همون احساسات. اما آدم از دل و ذهن آدمهای دیگه که خبر نداره . . . (اگه نفهمیدید اشکال نداره با خودم دارم حرف میزنم!)

البته این وسط شهاب میگه : (sms و کپی کردم)

Get away while you can! There's no point messing around and risking shit... that's your only option!

* دوستم برام یه دست بند گرفته کمک کنه واسه ترک سیگار، دوست میدارم آبی و قرمزه.

**یه چیز دیگه هم هست، به کسی که از شنیدن صدام خوشحال نمیشه زنگ نمیزنم، حتی اگه دیوونه شنیدن صداش باشم.

*** میگن دوستاتون و اذیت نکنین، این کارو با دشمناتون بکنین! تازه، با دشمناتونم دوست بشین که اونا رو هم اذیت نکنین!!!(باحاله ها)

*-*یکی بهم گفت : "به چیزی که دل نداره ، دل نبند ... این هزار بار" (منظورش مرسدس بنز بود!نیشخند) کسی به خودش نگیره !

بعدا نوشت : ٣تا عکس گل زرد گذاشتم : یک  دو ، سه


اینا گروه کوهنوردی البرز هستن، عکسها رو قله گرفته شده، دیدن برف تو اردیبهشت هم حالی داره ها

لینک
پنجشنبه ٢٠ خرداد ۱۳۸٩ - ۱٠:٤٩ ‎ق.ظ - کسری